O projekte

Odkrývame neznáme čísla!

Webová stránka infocislo.sk slúži všetkým užívateľom, ktorí by radi zistili, od koho majú zmeškaný hovor, a až potom sa rozhodli, či zavolať späť alebo nie. Naša webová stránka Vám pomôže odhaliť, kto sa za neznámym číslom skrýva. Dáta, ktoré využívame sú vždy čerpaná z verejných zdrojov a nemôžeme tak ručiť za správnosť údajov.

Chcete vedieť, kto sa skrýva za neznámym číslom?

Asi každému z nás sa čas od času stane, že sa za telefónnym číslom schováva nevyžiadaná ponuka rôznych spoločností. Podobné hovory vie byť veľmi obťažujúce. Pomocou našej webovej stránky si môžete neznáme telefónne číslo jednoducho overiť a zistiť, o koho sa jedná. Môžete byť napríklad milo prekvapení, že si na Vás spomenul spolužiak zo základnej školy, ktorého ste mnoho rokov nepočuli alebo sa vyvarovať zdvihnutí telefónu s ďalšie „neodolateľnou“ ponukou firiem, s ktorými sa v poslednej dobe roztrhlo vrece.

A ako to všetko funguje?

Je to veľmi jednoduché! Stačí len napísať požadované telefónne číslo, meno alebo názov spoločnosti do vyhľadávacieho okna. Následne sa Vám zobrazia údaje o človeku, ktorý sa za daným číslom skrýva alebo telefónne čísla, ktoré sú s daným dotazom spojená. Dozvedieť sa môžete napr. Meno, adresu, z ktorej sa môžete jednoducho prekliknúť na mapu, email a v niektorých prípadoch tiež to, ako daný človek vyzerá vďaka obrázkom. Identifikácia danej osoby sa potom stáva veľmi jednoduchou.

Ak by sa stalo, že sa nezobrazia žiadne údaje, znamená to, že sa k danému číslu nenachádza žiadne informácie vo verejných databázach, v takom prípade Vám bohužiaľ nemôžeme pomôcť.

Môžete pomôcť aj ostatným – je to jednoduché!

Ak považujete za telefónne číslo obťažujúce, môžete ho označiť červenú ikonkou „nebrať“ alebo do komentára napísať, s čím Vám dané číslo volalo alebo akým spôsobom Vás obťažovalo. Pomôžete tak ďalším používateľom pri rozhodovaní, či telefónne číslo zdvihnúť alebo nie. Spoločnými silami tak môžeme vytvoriť zoznam čísel, ktoré je lepšie nebrať.

Ajax loader
spam@feldhost.cz